Rezerwacji online bezpłatnych wejściówek będzie można dokonywać poprzez formularz poniżej.

Program tegorocznego JachtFilmu w Gdyni składa się z dwóch bloków filmowych (Sobota oraz Niedziela).

Podczas rejestracji możesz wybrać konkretny blok/dzień filmowy, w którym chcesz uczestniczyć. Jeśli chcesz być na całym wydarzeniu, musisz zarejestrować się na każdy z bloków osobno. Bilety są bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na tej stronie. Po zarejestrowaniu otrzymasz na podany adres mejlowy bilety w formacie PDF. Bilet możesz wydrukować, ale warto oszczędzać papier, i można je mieć w telefonie. 😉 Jedna osoba (z jednego adresu mailowego) może zarejestrować bilety dla max. dwóch osób. W trakcie rejestracji poprosimy Cię o wypełnienie bardzo małej ankiety ( 4 pytania ), która pomoże nam lepiej przygotować kolejne wydarzenie tego typu.

Liczba biletów jest ograniczona ilością miejsc siedzących w auli Muzeum oraz ograniczeniami covidowymi. Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/ mogła uczestniczyć w festiwalu, bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami przez tą stronę ( link do kontaktu z organizatorem jest na samym dole mejla potwierdzającego udział w wydarzeniu). Umożliwi nam to anulowanie rezerwacji i ktoś inny będzie mógł skorzystać z tych biletów. Bardzo prosimy o pamiętanie o tym.

Uwaga. Potwierdzenie rezerwacji biletów może przychodzić na adres mejlowy po pewnym czasie od zakończenia rejestracji. Proszę się nie denerwować że coś się nie udało, warto też sprawdzić skrzynkę „SPAM”.