Rezerwacji online bezpłatnych wejściówek będzie można dokonywać poprzez formularz poniżej.

Program tegorocznego JachtFilmu w Szczecinie składa się z trzech bloków filmowych.

Podczas rejestracji możesz wybrać konkretny blok filmowy, w którym chcesz uczestniczyć. Jeśli chcesz być na całym wydarzeniu, musisz zarejestrować się na każdy z bloków osobno. Bilety są bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na tej stronie. Po zarejestrowaniu otrzymasz na podany adres mejlowy bilety w formacie PDF. Bilet możesz wydrukować, ale warto oszczędzać papier, i można je mieć w telefonie. 😉 Jedna osoba (z jednego adresu mailowego) może zarejestrować bilety dla max. dwóch osób. W trakcie rejestracji poprosimy Cię o wypełnienie bardzo małej ankiety ( 3 pytania ), która pomoże nam lepiej przygotować kolejne wydarzenie tego typu.

Liczba biletów jest ograniczona ilością miejsc siedzących w sali Radia Szczecin. Chętnych na pewno będzie więcej niż miejsc. Proszę o robienie rezerwacji jeśli na 100 % masz pewność że będziesz.

Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł/ mogła uczestniczyć w festiwalu, bardzo prosimy o skontaktowanie się z nami przez tą stronę ( link do kontaktu z organizatorem jest na samym dole mejla potwierdzającego udział w wydarzeniu). Umożliwi nam to anulowanie rezerwacji i ktoś inny będzie mógł skorzystać z tych biletów. Bardzo prosimy o pamiętanie o tym.

Jeśli chcesz wesprzeć festiwal, przy robieniu rezerwacji kup film na DVD.


Uwaga. Potwierdzenie rezerwacji biletów może przychodzić na adres mejlowy po pewnym czasie od zakończenia rejestracji. Proszę się nie denerwować że coś się nie udało, warto też sprawdzić skrzynkę „SPAM”.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany programu, ilości dostępnych miejsc, lub innych zmian wynikających z aktualnych obostrzeń epidemiologicznych.